Waldemar Sjölander akvarell

106730

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad 1960, akvarell, 50x35 cm

Konst, Måleri

Waldemar Sjölander akvarell

Budhistorik (6 bud)
64650
600
64533
550
63474
500
62693
450
62693

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.