Victor Vasarely komposition

106726

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Komposition med kuber, signerad Vasarely, 99/175, litografi, 64x63 cm

Victor Vasarely komposition
Budhistorik (14 bud)
63806
64617
63806
950
64529
900
63806
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.