Holger Lübbers oljemålning

106724

LÜBBERS, Holger (Danmark, 1855-1928): Kustbild med fiskare, signerad och daterad H Lübbers 1890, olja på duk, 25x39 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Holger Lübbers oljemålning

Budhistorik (6 bud)
62788
64409
950
62788
900
64386
850
62788

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.