Muggar i silver K. Anderson

106722

MUGGAR, silver, stämplade K. Anderson, Stockholm 1947, invändigt förgyllda, höjd 5 cm, vikt ca 540 g, originaletui

Silver

Muggar i silver K. Anderson

Budhistorik (7 bud)
64590
2 400
60186
60041
60184
60041
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.