Jacques Zadig oljemålning

106717

ZADIG, Jacques (född 1930): "Hustak" signerad och daterad Zadig 58, 46x116 cm

Konst, Måleri

Jacques Zadig oljemålning

Budhistorik (14 bud)
62980
1 800
64373
1 700
62980
63895
1 400
62980
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.