Olle Hjortzberg oljemålning

106716

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Förlaga till altartavla, otydligt monogramsignerad OH, 38x17 cm

Ramskador

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg oljemålning
Budhistorik (9 bud)
63980
700
64250
650
63980
600
63996
550
63980
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.