Jacques Zadig solrosor

106715

ZADIG, Jacques (född 1930): Solrosor, signerad och daterad Zadig 59, 49x79 cm

Konst, Måleri

Jacques Zadig solrosor

Budhistorik (6 bud)
64115
650
64420
600
64115
550
62677
500
62677

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.