Dawn Symes oljemålning

106708

SYMES Dawn (Australien, samtida): "Winged flower", signerad och daterad Dawn Symes -70, olja på duk, 120x90 cm

Konst, Måleri

Dawn Symes oljemålning
Budhistorik (9 bud)
63242
1 800
57596
1 700
57596
1 600
62702
57596
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.