Fruls Tilpo oljemålning

106704

TILPO, Fruls (född 1960): "Regatta i å", signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (9 bud)
64038
2 800
63752
2 600
63391
2 400
63390
63094

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.