Robin Winters akvarell

106693

WINTERS, Robin (USA, född 1950): "Time Out", signerade verso, akvareller 2 st, samramade, 28x35,5 cm vardera
Proveniens: Anders Tornberg Gallery

Konst, Måleri

Robin Winters akvarell
Budhistorik (8 bud)
64196
1 400
64220
1 300
64196
64187
58785

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.