Halsring örhängen armringar i sterlingsilver

106692

HALSRING, ÖRHÄNGEN, 2 par, ARMRINGAR, 2 st., sterlingsilver, hamrat, stämplade Atelje Anita G. Grefberg, Stockholm 1970-tal

Ena parets örhängen är krokar ej i silver och troligen ej ursprungliga

Guld/Smycken

Budhistorik (4 bud)

64534
450
63741
62648
60821

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.