Ivor Abrahams färglitografi

106670

ABRAHMS, Ivor (England, född 1935): Sun Dial, Winter, signerad och numrerad Ivar Abrahams 54/95, 1975, färglitografi, 98x118 cm

Ivor Abrahams färglitografi
Budhistorik (2 bud)

62817
500
57037

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.