Lennart Jirlow färglitografi

106664

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Dansande par", signerad 247/310, färglitografi, 54,5x37,5 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (3 bud)

64267
2 400
60236
56662

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.