Per-Hilding Perjons oljemålning

106663

PERJONS, Per-Hilding (1911-1998): Vid kaminen, signerad Perjons, olja på duk, 59x48 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (21 bud)
64265
5 200
64200
5 000
64264
5 000
64200
4 800
63815
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.