Stig Claesson pastell

106659

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -57, pastell, 40x52 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Stig Claesson pastell

Budhistorik (7 bud)
63289
650
60708
600
63288
550
60708
500
63286
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.