Ljusstakar

106654

LJUSSTAKAR, 1 par, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 24 cm

Diverse

Ljusstakar

Budhistorik (6 bud)
67009
1 300
67007
65246
61486
550
61135
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.