Ljusstakar

106647

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, förgylld brons, höjd 16,5 cm

Fotringar med bucklor

Diverse

Ljusstakar

Budhistorik (10 bud)
67152
2 600
67151
2 400
67132
67150
67132

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.