Giuseppe Marino oljemålning

106635

MARINO, Giuseppe (1916-1975): Venedig motiv, signerad G. Marino, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Giuseppe Marino oljemålning

Budhistorik (18 bud)
63739
5 400
63717
5 200
63603
5 000
63716
4 800
63603
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.