Stolar Arne Jacobsen

106630

STOLAR, 6 st., "Sjuan", Arne Jacobsen, galonklädda

Slitage, ytskador

Stolar Arne Jacobsen

Budhistorik (13 bud)
64437
63945
63944
1 700
63673
1 600
62852
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.