Roger-Edgar Gillet akvarell

106629

GILLET, Roger-Edgar (1924-2004): Komposition, signerad och daterad 57, akvarell, 38x53 cm

Konst, Måleri

Roger-Edgar Gillet akvarell

Budhistorik (3 bud)

65173
65109
60833

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.