Roger-Edgar Gillet akvarell

106626

GILLET Roger-Edgar (1924-2004) Komposition, signerad och daterad 58, akvarell, 55x40 cm

Konst, Måleri

Roger-Edgar Gillet akvarell

Budhistorik (11 bud)
68426
68423
1 400
68419
1 300
68416
68415

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.