Ludovic Rodo Pissarro oljemålning

106618

RODO PISSARRO Ludovic (1878-1952): "Buste aux bras ...", signerad Ludovic Rodo, olja på duk, 46x61 cm

smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (17 bud)
68454
6 400
68453
6 200
62072
6 000
68451
6 000
62072
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.