Nils Tirén blandteknik

106617

TIRÉN, Nils (1885-1935): Lodjur, signerad och daterad Nils Tirén -24, blandteknik, 35x46 cm

Konst, Måleri

Nils Tirén blandteknik

Budhistorik (3 bud)

63721
60210
55269

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.