Peter Hahne oljemålning

106606

HAHNE, Peter (född 1955): Utan titel - 4 delar, signerad och daterad a tergo Peter Hahne 1983, olja på duk, 130x130 cm vardera

Fläckar

Konst, Måleri

Peter Hahne oljemålning
Budhistorik (14 bud)
70612
70610
3 800
70606
3 600
70609
3 600
70606
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.