Olle Isaeus oljemålning

106579

ISAEUS, Olle (1900-tal): Parklandskap. signerad och daterad Olle Isaeus 1954, olja på duk, 24x32 cm

Konst

Olle Isaeus oljemålning

Budhistorik (6 bud)
63580
550
56861
500
63577
450
56861
62643

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.