Serveringsbricka

106575

SERVERINGSBRICKA, litograferad plåt, 1800-tal, 76x55 cm

Slitage

Diverse

Serveringsbricka
Budhistorik (1 bud)

68343
2011-10-24 12:37:22

2011-10-29 kl 13:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.