Aly Ben Salem akvarell

106558

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Sjöjungfrur, signerad Aly ben Salem 1947, akvarell, 29x59 cm, text i högra hörnet SKALA: 10 cm. per meter

Konst, Måleri

Aly Ben Salem akvarell
Budhistorik (53 bud)
63584
25 000
55887
24 000
63582
24 000
55887
23 000
63578
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 413 EUR, 2 740 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.