Gunnar Löberg oljemålning

106557

LÖBERG, Gunnar (1893-1950): Sjöbodar,
signerad och daterad på baksidan G. Löberg 1944, olja på duk, 42x50 cm

Konst

Gunnar Löberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
60501
60302
58731
57044
500
56741

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.