Tallrikar famille rose

106553

TALLRIKAR, 2 st., snarlika, djupa, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av dubbla påfåglar, diameter ca 22,5 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Orientaliskt, Porslin

Tallrikar famille rose

Budhistorik (6 bud)
63549
1 900
55330
1 800
63519
1 800
55330
1 700
55172
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.