Lennart Rodhe färglitografi

106539

RODHE, Lennart (1916-2005): Sågverket, färglitografi, 1947, signerad och numrerad Lennart Rodhe 22/250, 38x60 cm
LITTERATUR: Millroth 9

Lennart Rodhe färglitografi
Budhistorik (11 bud)
62349
62348
1 400
60929
1 300
60924
60922

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.