Spegel i empire

106537

SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld, 119x48 cm

Skador

Speglar

Spegel i empire

Budhistorik (8 bud)
63446
60946
1 900
60946
63060
1 400
60946
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.