Oidentifierad konstnär

106518

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, musicerande par, olja på duk, 49x59 cm

Dubblerad duk

Konst

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (3 bud)

59636
3 200
56682
1 400
55859

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.