Bord

106515

BORD, 1800-tal, gustaviansk stil, gallersarg och beslag i mässing, låda i sargen, höjd 78, 73x56 cm, nyckel finns

Lagningar

Bord

Budhistorik (8 bud)
60071
4 400
63194
4 200
60071
3 600
59637
2 800
58361
900

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.