Stanislaus Wysocki skulptur i brons

106510

WYSOCKI, Stanislaus (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys 2009, 4/8, patinerad brons, höjd med stensockel 30 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (14 bud)
62701
62241
2 800
62089
2 600
61758
2 400
62088
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.