Paisley draperi

106508

DRAPERI, 1800-tal, paisley, 154x315 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier

Paisley draperi
Budhistorik (2 bud)

59639
950
54216
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.