Georg Pauli akvarell

106504

PAULI, Georg (1855-1935): Italienskt landskap, signerad GP, akvarell, 26x35 cm

Konst, Måleri

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (15 bud)
62661
3 200
60153
62656
2 800
60153
2 600
62605
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.