Nils Tydén oljemålning

106502

TYDÉN, Nils (1889-1976): Gamla Stan, signerad N Tydén, olja på pannå, 15x22,5 cm

Konst

Nils Tydén oljemålning
Budhistorik (26 bud)
62666
3 200
62115
62115
2 600
62178
2 400
62115

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.