Torsten Renqvist oljemålning

106500

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Regnet, signerad och daterad T.R. -47, olja med assemblage på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
62653
5 000
62652
4 800
62650
4 600
62590
4 400
61662

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.