Kjell Sundberg oljemålning

106447

SUNDBERG, Kjell (född 1942): Teparty, signerad Kjell Sundberg a tergo, olja på pannå, 47x35 cm

Konst, Måleri

Kjell Sundberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
65982
1 800
65986
1 800
65982
1 700
65827
1 600
64326

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.