Johan Philip Korn hans krets

106443

KORN, Johan Philip (1700-talets andra hälft) hans krets: Pastoralt landskap med musicerande sällskap, olja på pannå, tre delar totalt 40x143,5 cm

Fragment av större målning, lagningar, skador

Konst, Måleri

Johan Philip Korn hans krets
Budhistorik (32 bud)
62083
5 400
62061
5 200
62061
4 600
62082
4 400
62061
3 200

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.