Kjell Sundberg oljemålning

106442

SUNDBERG, Kjell (född 1942): I trädgården, signerad Kjell Sundberg atergo, olja på pannå, 39x29 cm

Konst, Måleri

Kjell Sundberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

64987
750
62227
700
60831

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.