Kjell Sundberg oljemålning

106440

SUNDBERG, Kjell (född 1942): "Ifrån en svunnen tid", signerad Kjell Sundberg a tergo, olja på pannå, 72x59 cm

Konst, Måleri

Kjell Sundberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

62224
62223
950
58133

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.