Kjell Sundberg oljemålning

106438

SUNDBERG, Kjell (född 1942): "Mot Shangri-La", signerad Kjell Sundberg atergo, olja på pannå, 59x47 cm

Konst, Måleri

Kjell Sundberg oljemålning
Budhistorik (18 bud)
62313
3 400
61754
3 200
61754
61607
2 800
61753
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.