Olle Medin oljemålning

106436

MEDIN, Olle (samtida): "Lek med tåg", monogramsignerad OM, olja på duk, 42x53 cm

Konst, Måleri

Olle Medin oljemålning
Budhistorik (22 bud)
64240
2 600
64256
2 600
64240
2 400
64251
64240

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.