Olle Medin oljemålning

106432

MEDIN, Olle (samtida): "Vinter 89-90", monogramsignerad OM, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Olle Medin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
61956
61756
61755
950
61021
60522

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.