Arvid Öström oljemålning

106421

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Landskapsbild, signerad A. Öström -41, olja på pannå, 55x41 cm

Konst, Måleri

Arvid Öström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
62400
61137
57026
500
54512
54461

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.