Madeleine Pyk litografi

106415

PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 12/50, litografi, bladstorlek, 15x12 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (2 bud)

61939
60787

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.