Madeleine Pyk litografi

106413

PYK, Madeleine (född 1934): Gummorna, signerad M Pyk, MC, XXIV/XXV, litografi, 54x41 cm

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (16 bud)
61726
61384
61725
950
61384
900
60516
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.