Patrik Qvist digitaltryck

106390

QVIST, Patrik (född 1968): Te - Revolution, signerad och daterad Patrik Qvist 09, 3/10, digitaltryck på papper, 68x59 cm

Patrik Qvist digitaltryck

Budhistorik (2 bud)

58618
750
54348

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.