Rikard Lindström oljemålning

106388

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Fiskebåtar, signerad och daterad Rikard Lindström 1924, duk uppklistrad på pannå, 50x40 cm

Konst, Måleri

Rikard Lindström oljemålning
Budhistorik (7 bud)
61728
750
61727
700
61723
600
61721
550
61376
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.